OVH wyjaśnia, która chmura jest lepsza dla Ciebie: publiczna czy prywatna

OVH wyjaśnia, która chmura jest lepsza dla Ciebie: publiczna czy prywatna
16.02.2018 17:06
OVH wyjaśnia, która chmura jest lepsza dla Ciebie: publiczna czy prywatna

Rozwiązania w świecie IT wykorzystujące chmurę stosowane są dzisiaj na każdym kroku. Liczba zastosowań stale się zwiększa, rosną także związane z nimi zagrożenia, ale pojawiają się również nowe możliwości pomnażania zysków. Aby przybliżyć te i inne tematy, firma OVH organizuje dla firm Cloud Tour Poland 2018 – całodobowe wydarzenie składające się z wykładów i warsztatów z udziałem ekspertów z branży.

Spotkanie wypełniono po brzegi – zorganizowano cztery sceny, na których momentami wydarzenia odbywać się będą jednocześnie. Wspólne dla wszystkich będą jednak poranna prezentacja OVH oraz VMware i na zakończenie dnia wystąpienie Macieja Samcika oraz panel dyskusyjny. Nie zabrakło także przerw na posiłki.

Agenda Cloud Tour Poland 2018
Agenda Cloud Tour Poland 2018

Pomiędzy tymi wydarzeniami, a więc od godziny 11.00 do ok. 14.00, równolegle miejsce będą miały wykłady oraz warsztaty. Podzielono je na cztery sceny: biznesową, techniczną oraz dwie warsztatowe. Każdy będzie mógł więc znaleźć coś dla siebie. W ciągu dnia poruszone zostaną między innymi tematy budowania chmury hybrydowej oraz skali zysków z chmury prywatnej. Wszystkie wystąpienia prowadzone będą przez ekspertów z branży, głównie z firmy OVH, ale nie tylko.

Całość odbędzie się 23 lutego w hotelu Sound Garden w Warszawie przy ulicy Żwirki i Wigury 18. Aby wziąć w wydarzeniu udział, konieczne jest wcześniejsze zarejestrowanie się w nim. Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy nie podają jednak niestety konkretnych liczb.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (41)