Palette@Home

WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówPalette@Home
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Palette@Home to rozbudowane narzędzie, dzięki któremu zaprojektujemy dowolne wnętrze, a nawet całe mieszkanie lub dom.

Po uruchomieniu programu należy wybrać jeden z trzech dostępnych profili, który musimy pobrać, by rozpocząć pracę. Pierwszy krok to określenie kształtu i rozmiaru danego pomieszczenia (wybieramy nie tylko wysokość i długość, ale także grubość poszczególnych ścian). Dopiero potem zajmujemy się dekorowaniem ścian, a następnie umieszczaniem rozmaitych obiektów. Swoje dzieło możemy projektować w dwóch (rozstawianie drzwi, okien, mebli i dodatków) oraz trzech wymiarach (wykańczanie ścian, podłogi i sufitu).

Palette@Home zostało skonstruowane tak, by nie sprawić kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom, którzy chcą zaprojektować wnętrze salonu, kuchnię, łazienkę czy też zagospodarować przestrzeń w biurze. Korzystanie z aplikacji jest wyjątkowo intuicyjne (funkcja "przeciągnij i upuść" ułatwia rozmieszczanie kolejnych obiektów w danym pomieszczeniu), a poszczególne opcje dostępne na wyciągnięcie ręki.

W razie konieczności Palette@Home umożliwia skorzystanie z wbudowanego systemu pomocy, dzięki któremu dowiemy się więcej na temat poszczególnych funkcji zawartych w programie.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań2 375
Data aktualizacji20 mar 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)