WindowsNarzędziaInne narzędziaPalit Thunder Master
Palit Thunder Master ikona

Palit Thunder Master4.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Palit Thunder Master to niewielkie i bardzo proste w obsłudze narzędzie, które daje użytkownikowi możliwość monitorowania i modyfikowania parametrów pracy układów graficznych NVIDIA.

W głównym oknie programu znajdziemy podstawowe informacje na temat zamontowanej w komputerze lub laptopie karty graficznej. Znajdziemy wśród nich dane dotyczące temperatury urządzenia, taktowaniu rdzenia GPU oraz pamięci, a także prędkości obrotowej wentylatora. Zagłębiając się w pozostałe opcje narzędzia dotrzemy również do bardziej szczegółowych danych o chipie graficznym, id urządzenia, rdzeniu CUDA, interfejsie i rozmiarze pamięci, bazowym taktowaniu, wersji BIOS-u czy typie szyny.

Palit Thunder Master wspiera technologię GPU Boost i umożliwia podkręcanie kart graficznych głównie w celu osiągnięcia jak najwyższej wydajności w grach. Przy użyciu narzędzia możliwe jest manipulowanie takimi parametrami pracy jak offset zegara GPU i pamięci, a także minimalny offset napięcia. Program daje możliwość kontrolowania tzw. FPS-ów, korzystając z inteligentnych rozwiązań, których zadaniem jest osiąganie jak najwyższej wydajności GPU bez obawy o jego uszkodzenie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 306
Data aktualizacji16 kwi 2021
Rozmiar pliku7.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Palit Thunder Master ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)