Paliwo to nie wszystko. Fuelio podliczy koszty utrzymania samochodu

Strona głównaPaliwo to nie wszystko. Fuelio podliczy koszty utrzymania samochodu
25.03.2015 15:59
Paliwo to nie wszystko. Fuelio podliczy koszty utrzymania samochodu

Sygic, znany przede wszystkim z produkcji nawigacji, ma w portfolio także inne aplikacje, które mogą pomóc kierowcom. Jedną z nich jest Fuelio: dziennik tankowań, który dostarczy niezbędne statystyki z tankowań i analizować koszty, także dla kilku samochodów. Aplikacja może przydać się zarówno przy prowadzeniu budżetu domowego, jak i w małej firmie.

Konstrukcja Fuelio przypomina popularne ostatnio aplikacje wspomagające prowadzenie zdrowego trybu życia, w których możemy zapisywać posiłki i kalorie. Tu można zbierać informacje o ilości zatankowanego paliwa (w litrach lub galonach), miejsce tankowania (na podstawie GPS-u telefonu) oraz przejechany dystans, który obliczany jest na podstawie stanu licznika. Wystarczy więc, że przy tankowaniu poświęcimy minutę na uzupełnienie danych.

Oczywiście tankowanie to nie wszystko. W części aplikacji poświęconej kosztom możemy zbierać informacje o naprawach, przeglądach, wizytach w serwisie, myjni, parkowaniu płatnym, ubezpieczeniu i mandatach. Można tu także konfigurować przypomnienia o cyklicznych zabiegach i opłatach.

Fuelio Pro - fuel log and costs tracking app for Android

Podręczny kalkulator pozwoli na bieżąco obliczyć koszty przejazdu dla każdego z zapisanych w aplikacji samochodów. Wszystkie dane zostaną zaprezentowane na wykresach i do szczęścia brakuje jeszcze wyszukiwarki stacji paliw. To znajdziemy jednak w wielu nawigacjach i innych programach pomagających trakcie jazdy.

Pozostaje czekać na smartkorki do baku lub wbudowany system, które będzie wszystkie informacje o tankowaniu synchronizował z taką aplikacją.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (37)