Panoramy 360 stopni wreszcie w Mapach Google na iOS

Panoramy 360 stopni wreszcie w Mapach Google na iOS

Panoramy 360 stopni wreszcie w Mapach Google na iOS
Łukasz Maślanka
25.05.2016 14:08

Do sklepu App Store zawitała najnowsza wersja Map Google. Najważniejsza zmiana to wprowadzenie panoram 360 stopni z usługi Street View. Znajdziemy w niej nowe komendy do głosowego zarządzania w trakcie korzystania nawigacji. Google dodało też funkcję Popular Times, która wskazuje, w jakich godzinach w danym miejscu pojawia się najwięcej klientów.

Obraz

Najnowsza wersja google’owych Map dla systemu iOS oznaczona jest numerem 4.19 i można ją już pobierać ze sklepu Apple. Z aktualizacji powinni się ucieszyć miłośnicy usługi Street View. Są już dostępne panoramy 360 stopni, a dodatkowo widok zdjęć ulicznych można zmieniać za pomocą przesuwania palcem po ekranie iPhone’a lub iPada. W aplikacji nadal znajdziemy strzałki do nawigacji po obrazach Street View, ale Google zdecydowało się wprowadzić bardziej intuicyjny mechanizm przeglądania treści.

Kolejną nowością jest Popular Times. To przypisany do wizytówki miejsca wykres, który wskazuje, kiedy w danym miejscu panuje największy ruch. Dzięki tej funkcji można szybko rzucić okiem na mapę i sprawdzić, kiedy warto wybrać się np. do danej restauracji bez ryzyka, że zabraknie wolnych stolików. W polskiej wersji Map Google, Popular Times nie jest dostępna zbyt szeroko. Testując nowe wydanie aplikacji spędziliśmy nieco czasu w poszukiwaniu lokalizacji z zawartym wykresem informującym o godzinach szczytu w danym miejscu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W Mapach Google pojawiły się też nowe komendy głosowe, z których skorzystamy w trakcie uruchomionej nawigacji. Pozwalają one włączyć lub wyciszyć informacje dostarczane przez aplikacje, a także ograniczyć je tylko do ważnych komunikatów dotyczące trasy, którą podróżujemy.

Aktualną wersję Map Google na iOS znajdziecie w naszej bazie programów.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)