PaperPlane Smart Launch ikona

PaperPlane Smart Launch1.0

WindowsAkcesoriaRozszerzenia i powłoki pulpituPaperPlane Smart Launch
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PaperPlane to darmowe narzędzie, dzięki któremu rozmieszczenie ikon na pulpicie będzie przypominać stylem wygląd głównego ekranu iPada.

Po uruchomieniu PaperPlane zostanie zminimalizowany do zasobnika systemowego, gdzie wystarczy kliknąć przycisk "Show PaperPlane", by cieszyć się zmodyfikowanym wyglądem układu ikonek. Aplikacja pozwala na uzyskanie szybkiego dostępu do najczęściej używanych programów, gier komputerowych, folderów czy pojedynczych plików, itd. Możliwe jest również tworzenie kopii zapasowej oraz przywracanie danych.

Co ciekawe, nie musimy posiadać żadnych ikon na pulpicie systemu Windows, by korzystać z PaperPlane, który generuje zestawienie ikon na podstawie częstotliwości użytkowania poszczególnych aplikacji zainstalowanych na komputerze. Można oczywiście zrezygnować z tej funkcji i samemu zadecydować, jakie programy chcemy mieć "pod ręką".

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Producentitigic
Liczba pobrań260
Data aktualizacji22 mar 2018
Rozmiar pliku2.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PaperPlane Smart Launch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)