Paragon Partition Manager 11 Personal po polsku

Paragon Partition Manager 11 Personal po polsku

02.12.2011 23:00, aktualizacja: 03.12.2011 00:09

Firma Paragon Software, producent cenionego oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych i zarządzania dyskami komputera, wprowadza na rynek polską wersję językową programu Partition Manager 11 Personal. Z tej okazji program znalazł się w naszej bazie.

Partition Manager 11 Personal umożliwia sprawne partycjonowanie dysku twardego ATA, SATA, eSATA, SCSI, USB (również 3.0), dysków SSD i kart pamięci, również z wykorzystaniem zaawansowanych funkcji na potrzeby sprzętowych lub programowych macierzy RAID. Ponadto pomaga optymalizować system plików, umożliwia tworzenie wielu typów kopii zapasowych danych i umożliwia ich łatwe przywrócenie w przypadku awarii. Program jest przeznaczony dla systemu Windows 2000 i nowszych, ale jego możliwości nie ograniczają się do pracy z charakterystycznymi dla Windows systemami plików. Z jego pomocą wykonamy operacje na dyskach sformatowanych również jako Ext2FS, Ext3FS, Ext4FS, swap dla Linuksa, HFS+ dla Mac OS X i innych (w trybie sektor-po-sektorze).

Partition Manager 11 pozwala również utworzyć dysk ratunkowy z systemem Linux lub DOS i nagrać na płytę lub pendrive. Z użyciem tego oprogramowania możemy zdefragmentować system plików, rozwiązać popularne problemy z rozruchem komputera, kopiować partycje w trybie jeden-do-jeden lub przyrostowo, zmieniać rozmiar partycji bez wyłączania komputera i wiele innych.

Wersję demonstracyjną Paragon Partition Manager 11 Personal można pobrać z naszego portalu w dziale PROGRAMY -> Narzędzia -> Narzędzia dyskowe i plikowe. Cena pełnej wersji programu wynosi 109 złotych brutto.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)