Parallels Desktop for Mac 5.0

Parallels Desktop for Mac 5.0

Kuba Pawlak
04.11.2009 15:53

Niespełna rok temu światło dzienne ujrzała 4 generacja środowiska wirtualizacji Parallels Desktop for Mac. Po wielu testach producenci wydali piątą edycję aplikacji Parallels Desktop, w której dodano ponad 70 nowych funkcji i wprowadzono wiele poprawek zgłaszanych przez użytkowników.

Jedną z najbardziej istotnych zmian, którą od razu da się zauważyć w Parallels Desktop for Mac 5 jest szybkość działania. Według wyników badań przeprowadzonych przez Crimson Consulting Group wersja 5 działa nawet do 300% szybciej niż poprzednia generacja środowiska. Szybkość działania 5 jest równie odczuwalna podczas testów 3DMark 2006, w których na wynik czeka się do 7 razy krócej.

Poza tym w Parallels Desktop for Mac 5 dodano pełne wsparcie dla Aero (również Aero Flip 3D) w systemie Windows Vista i Windows 7, zoptymalizowano wielkość tworzonych maszyn wirtualnych, dodano obsługę systemów Windows i Snow Leopard Server w trybie 64 bit i znacznie więcej.

Najnowszą testową wersję aplikacji Parallels Desktop 5.0.9220.531002 można pobrać z naszego działu PROGRAMY -> Wirtualizacja.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)