WindowsDodatkiRozszerzenia programówparticleIllusion for After Effects

particleIllusion for After Effects3.0

zabezpiecz pobieranie

particleIllusion for After Effects to zestaw dodatków przeznaczonych do generowania różnego rodzajów efektów specjalnych w aplikacji After Effects 7, CS3, CS4.

Za pomocą pIAE możemy stworzyć od podstaw tysiące realistycznych efektów specjalnych, w tym eksplozje, ogień, dym, mgłę, wodospady, iskry, sztuczne ognie, deszcz, śnieg, plamy cieczy, tła animacji, magiczne efekty, przestrzeń kosmiczną, światła, lawę, stada ptaków, kształty geometryczne, aureole, bąbelki, fale, tęcze, efekty artystyczne czy abstrakcyjne. Możliwości narzędzia ogranicza tylko wyobraźnia użytkownika i/lub brak czasu na zabawę z wieloma opcja pozwalającymi m. in. na ustawienia takich parametrów jak grawitacja, waga, liczba, wielkość, długość życia, sposób zachowania cząsteczek itp.

Obsługa particleIllusion for After Effects jest bardzo prosta. Wystarczy przeciągnąć jeden z przykładowych efektów dostępnych w bibliotece pIAE, by rozpocząć animację. Każdy z efektów zbudowany jest w oparciu o konfigurację poszczególnych opcji programu. Dzięki temu można potraktować efekt widoczny na ekranie jako punkt startowy do dalszej edycji. Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą oczywiście tworzyć efekty od podstaw.

particleIllusion for After Effect oferuje aktualnie bazę ponad 2800 efektów gotowych do natychmiastowego użycia. Co miesiąc właściciele pełnej wersji pIAE posiadają możliwość pobierania kolejnych bez ponoszenia dodatkowych opłat. Dodatkową zaletą programu jest obsługa warstw. Co istotne, większość podglądów efektów generowanych jest w czasie rzeczywistym dzięki wykorzystaniu możliwości technologii OpenGL.

Ograniczenia wersji testowej programu particleIllusion

Najnowsza edycja narzędzia w wersji demo nie oferuje żadnych ograniczeń związanych z funkcjonalnością. Oznacza to, że z wtyczki particleIllusion można korzystać w pełni (praca w rozdzielczości HD, brak znaku wodnego itp.) przez okres 30 dni. Dodatkowo autorzy dołączyli do pIAE pełną dokumentację opisującą takie elementy aplikacji jak pIllusionRender, pIRenderBatch, particleView.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentGenArts Inc.
Liczba pobrań1 586
Data aktualizacji27 wrz 2010
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)