WindowsInternet i komunikacjaCzytniki RSSPaseczek

Paseczek1.1.365

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pod tą niepozorną nazwą kryje się prawdziwie unikalny, polski program do odczytu wiadomości nadawanych przez serwisy internetowe poprzez kanały RSS. Paseczek nie jest jednak klasycznym czytnikiem RSS.

Podczas normalnej pracy Paseczek funkcjonuje na Pulpicie w postaci niewielkiego ale długiego okienka w którym cały czas przesuwają się nagłówki subskrybowanych wiadomości. Dzięki temu nie ma potrzeby uruchamiania co chwilę głównego okna programu czy nie denerwują wyskakujące co chwilę "dymki" - jak to ma miejsce w wielu tego typu aplikacjach. Do interesującej nas wiadomości uzyskujemy zaś szybki dostęp poprzez kliknięcie przyciskiem myszy.

Nietypowy interfejs to jednak nie jedyna zaleta Paseczka. Kryje on w sobie jeszcze kilka ciekawych możliwości. Na uwagę zasługuje m.in. możliwość ignorowania wiadomości zawierających określone słowa albo na odwrót - możliwość wyróżniania. Naturalnie oznaczane są wiadomości już przeczytane, można definiować formatowanie wyświetlanego tekstu, a także edytować listę subskrybowanych kanałów. Domyślnie zdefiniowane są kanały z najpopularniejszych polskich serwisów portalowych (w tym kanały RSS vortalu dobreprogramy) - można je wybrać podczas instalacji programu.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.067 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań79 691
Data aktualizacji11 mar 2008
Rozmiar pliku3.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (75)