WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaPassMark AppTimer
PassMark AppTimer ikona

PassMark AppTimer1.0 Build 1010

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PassMark AppTimer to niewielki i dosyć nietypowy benchmark, pozwalający mierzyć czas uruchamiania dowolnej aplikacji w systemie Windows. Wykorzystywany on może być do porównywania czasu uruchamiania danego pliku wykonywalnego na różnych komputerach. Z powodzeniem posłużyć może także programistom tworzącym oprogramowanie na platformę Windows.

Narzędzie jest bardzo proste w obsłudze, a jego działanie opiera się na pomiarze czasu, w którym wskazany plik wykonywalny osiąga stan gotowości do pracy. PassMark AppTimer doskonale sprawdza się podczas testowania aplikacji, których czas uruchamiania wynosi poniżej sekundy i nie jest możliwy jego dokładny pomiar przy użyciu standardowych metod (np. z wykorzystaniem stopera).

Obsługa PassMark AppTimer ogranicza się do zdefiniowania przez użytkownika kilku prostych ustawień. Mowa o wskazaniu pliku, który chcielibyśmy przetestować, parametrów, z którymi zostanie on uruchomiony oraz pliku z wynikami analizy i pełnej lub częściowej nazwy okna. Dalej możliwe jest także definiowanie liczby powtórzeń testu, odstępów czasowych pomiędzy nimi, a także metody detekcji uruchamianego okna programu i jego zamykania.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.03 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań350
Data aktualizacji22 sty 2020
Rozmiar pliku0.07 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PassMark AppTimer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)