bDXUQIBN

Patch My PC4.2.0.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Program Patch My PC jest bezpłatnym, łatwym w użyciu programem, który śledzi aktualność ponad 300 aplikacji zainstalowanych na Twoim komputerze. Narzędzie jest prostym sposobem na aktualizację lub instalację dużej listy programów na jednym lub wielu komputerach.

bDXUQIBP

Kluczowym elementem zapewnienia bezpieczeństwa komputera jest utrzymywanie zainstalowanych aplikacji w najnowszych wersjach. Hakerzy uwielbiają celować w przestarzałe oprogramowanie. Przestarzałe oprogramowanie często zawiera luki w zabezpieczeniach. Są to powody, dla których istotne jest, aby aplikacje były aktualizowane (lub "łatane").

Po uruchomieniu program Patch My PC, przeskanuje on system w poszukiwaniu nieaktualnych programów i wyświetli kolorowy raport:

Nieaktualne programy zostaną wyświetlone - czerwoną czcionkąAktualne programy zostaną pokazane - zieloną czcionkąNiezainstalowane programy zostaną pokazane - czarną czcionkąBez względu na to, czy jesteś nowicjuszem komputerowym, zaawansowanym technologicznie geekiem, osobą zajmującą się na co dzień wsparciem technicznym dla swojej rodziny i przyjaciół, czy profesjonalistą w dziedzinie IT, program Patch My PC sprawi, że aktualizowanie komputerów będzie jeszcze łatwiejsze.

Program w wersji próbnej (trial) działa bez ograniczeń przez 30 dni.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Patch My PC 4.2.0.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań298
Data aktualizacji29 wrz 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXUQICu
bDXUQICL