PatchCleaner ikona

PatchCleaner1.4.2.0

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PatchCleaner to prosty, ważący około 2 MB, program do oczyszczania systemu Windows z pozostałości po instalowaniu i aktualizowaniu programów. Usuwa ona pliki, które znajdują się w folderze C:\Windows\Installer, umożliwiając odzyskanie od kilkudziesięciu do kilkuset megabajtów przestrzeni na dysku.

Podczas uruchamiania, program od razu skanuje dysk komputera. Po kilku sekundach, przedstawia listę plików, które można usunąć z dysku. Druga opcja, która jest zalecana przez twórców, to przeniesienie nieużywanych już plików do wyznaczonej lokalizacji.

Podczas skanowania, zawartości folderu Installer porównywana jest z listą trzymaną przez Windows. Na liście znajdują się pliki wciąż wykorzystywane, które mogą posłużyć do wgrania kolejnej łatki lub do odinstalowania programu. Jeśli jakiś plik nie jest umieszczony wśród używanych, to oznaczany jest przez PatchCleaner jako niepotrzebny.

PatchCleaner zapewnia widok listy z plikami, które znajdują się w folderze Installer. Na liście podglądu zobaczymy nazwę pliku, program do którego plik należy oraz jego rozmiar.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.03 oceny
Producenthomedev
Liczba pobrań5 825
Data aktualizacji2 gru 2017
Rozmiar pliku1.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PatchCleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)