bDYgUkjV

Pazera Free FLV to AVI Converter1.14

Strona głównaWindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoPazera Free FLV to AVI Converter
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Pazera Free FLV to AVI Converter to polski program, służący do konwersji plików wideo Flash Video (FLV, SWF) do formatu AVI lub MPEG.

bDYgUkjX

Formaty FLV i SWF są bardzo popularne w Internecie i natknąć się na nie można m.in. podczas przeglądania klipów wideo w serwisie YouTube itp. Również podczas zapisu wspomnianych klipów na dysk komputera większość oprogramowania do tego przeznaczonego umożliwia domyślnie jego zapis właśnie w formacie FLV, który pomimo zalet, jak np. niewielki rozmiar pliku, posiada wiele wad, a najistotniejszą jest bez wątpienia fakt, iż pliku FLV lub SWF nie odtworzymy na smartfonie czy domowym odtwarzaczu DVD, nie wspominając już o próbie jego obróbki na komputerze. Rozwiązaniem tego problemu jest konwersja do bardziej popularnych i szerzej wykorzystywanych formatów.

Pazera Free FLV to AVI Converter to proste narzędzie, charakteryzujące się intuicyjnym interfejsem graficznym, dostępnym w polskiej wersji językowej. Umożliwia on konwertowanie wielu plików wideo jednocześnie z wykorzystaniem tych samych ustawień. Wśród nich znajdziemy m.in. możliwość konfiguracji kodeku audio\wideo, doboru wartości bitrate, częstotliwości próbkowania, rozdzielczości, ilość klatek na sekundę, opcje konwertowania dwukanałowego, przycinania obrazu itp. Program potrafi przeprowadzać operacja konwersji bez kopiowania strumienia wideo. Co istotne, daje on możliwość zapisu zadeklarowanych do konwersji ustawień, a także ich wykorzystania w późniejszym czasie.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Pazera Free FLV to AVI Converter 1.14wersja stabilna (32-bit)
Pazera Free FLV to AVI Converterwersja portable
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.19 ocen
ProducentJacek Pazera
Liczba pobrań77 587
Data aktualizacji3 lip 2018
Rozmiar pliku10.62 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYgUkkC
bDYgUkkT