WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoPazera Free MKV to AVI Converter

Pazera Free MKV to AVI Converter1.9

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Pazera Free MKV to AVI Converter to, jak sama nazwa wskazuje, w pełni darmowy program przeznaczony do konwersji plików zapisanych w formacie MKV (Matroska video) do AVI lub MPG (MPEG-1/2).

Narzędzie adresowane jest do osób posiadających zgrany z płyty DVD lub Blu-Ray plik wideo zapisany w formacie MKV, który nie jest obsługiwany przez sporą liczbę odtwarzaczy dostępnych na rynku. Za pomocą Pazera Free MKV to AVI Converter szybko i bezproblemowo zmienimy jego format na AVI, bądź MPG. Ta druga możliwość powstała z myślą o użytkownikach posiadających starsze wersje odtwarzaczy stacjonarnych, gdyż – w przeciwieństwie do nowszych, dla których zalecany jest format AVI – nie odtwarzają one filmów zakodowanych kodekiem XviD lub H.264.

Pazera Free MKV to AVI Converter oferuje możliwość stworzenia wielu profili, w których zapisywane są predefiniowane ustawienia konwersji – można je ponadto umieścić w pliku INI. Mowa między innymi o takich parametrach kodowania, jak bitrate ścieżki dźwiękowej i pliku wideo, liczba wyświetlanych klatek na sekundę, liczba kanałów, próbkowanie audio, głośność, rozdzielczość, skalowanie i przycinanie obraz, usuwanie przeplotu, zapisywane własnego tagu FOURCC wideo i wiele innych.

Program umożliwia dekodowanie wszystkich najważniejszych kodeków plików audio i wideo, z których skorzystamy przygotowując plik w formacie MP4, takich jak MPEG-4 AVC/H.264, VC-1, XviD, AC3, DTS, AAC, MP3 i wiele innych. Program pozwala także kodować strumień wideo w plikach AVI przy wykorzystaniu następujących kodeków: H.264 (x264), XviD, DivX 3, WMV, MPEG4-FFmpeg, S-Mpeg 4 v. 2, Motion JPEG (MJPEG) oraz HuffYUV.

Aplikacja oferuje opcję kodowania strumienia audio kodekiem MP3 (Lame), MP2, AC3, AAC, WMA bądź też PCM 16-bit, kodowanie dwuprzebiegowe, które sprawia, że jakość obrazu jest wyższa, a plik wyjściowy zajmuje mniej miejsca na dysku twardym. Warto również wspomnieć o możliwości wyboru dowolnej ścieżki audio przy konwertowaniu pliku wyposażonego w wiele ścieżek dźwiękowych czy też opcję zapisywania poleceń kodera do pliku wsadowego BAT.

Pazera Free MKV to AVI Converter jest nie tylko darmowy, ale i funkcjonalny. Użytkownik ma do dyspozycji intuicyjny interfejs z opcją przeciągnij i upuść, dzięki czemu dodawanie plików do programu jest niezwykle szybkie i bezproblemowe. Użytkownicy z pewnością docenią również fakt, że jest on dostępny w wersji portable, co oznacza, że można go uruchamiać, wraz z zapisanymi ustawieniami, na dowolnym komputerze z poziomu pamięci przenośnej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.912 ocen
Twoja ocena
ProducentJacek Pazera
Liczba pobrań110 815
Data aktualizacji5 wrz 2019
Rozmiar pliku11.39 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)