WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoPazera Free MOV to AVI Converter
Pazera Free MOV to AVI Converter ikona

Pazera Free MOV to AVI Converter1.12

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Pazera Free MOV to AVI Converter to jeden z najpopularniejszych programów autorstwa Jacka Pazery, który daje możliwość konwersji plików wideo QuickTime (MOV, QT) do bardziej "przyjaznych" formatów AVI lub MPG (MPEG-1/2).

Narzędzie zadowoli z pewnością wszystkich użytkowników, którzy spotkali się z problemem odtwarzania, ale również edycji wideo w formacie MOV. Wśród nich z pewnością znajdzie się spora liczba posiadaczy aparatów i lustrzanek cyfrowych, które zapisują rejestrowane filmiki do plików MOV. W wielu przypadkach zaimportowanie z takich urządzeń klipy są niemożliwe do odtworzenia lub nawet pomimo instalacji w systemie specjalnych kodeków nie działają płynnie. Problem z takimi materiałami pojawić się może również w przypadku chęci edycji takich plików, gdyż większość aplikacji do obróbki wideo nie radzi sobie najlepiej z multimediami w formatach MOV i QT.

Złotym środkiem dla wszystkich tych, którzy borykają się z problemem wsparcia i poprawnego odtwarzania filmów zapisanych przy użyciu kodeków firmy Apple (mowa o QuickTime) jest niewielkie narzędzie Pazera Free MOV to AVI Converter. Przy jego pomocy łatwo i wygodnie przekonwertujemy wspomniane multimedia do mniej problematycznych i znacznie popularniejszych formatów AVI lub MPEG, które bez problemu odtworzymy na wielu różnego typu urządzeniach.

Oprogramowanie wyposażone zostało w wiele użytecznych funkcji, wśród których wspomnieć należy o opcji usuwania przelotu, kodowania wielowątkowego (przy wykorzystaniu kodeka H.264) i 2-przebiegowego, zwiększającego jakość obrazu oraz zmniejszającego rozmiar pliku wynikowego, a także wsparciu dla metody "przeciągnij-i-upuść". Jego zaletą jest duża liczba opcji konfiguracyjnych, pozwalających manipulować ustawieniami bitrate audio i wideo, FPS, liczby kanałów i próbkowania dźwięku, głośności, rozdzielczości oraz skalowania i przycinania obrazu.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
ProducentJacek Pazera
Liczba pobrań44 891
Data aktualizacji20 cze 2018
Rozmiar pliku10.63 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pazera Free MOV to AVI Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)