WindowsMultimediaObróbka i konwersja wideoPazera Free MP4 to AVI Converter

Pazera Free MP4 to AVI Converter1.16

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pazera Free MP4 to AVI Converter to jeden z najpopularniejszych programów autorstwa Jacka Pazery, służący do konwersji plików wideo MP4, M4V i MP4V do formatu AVI lub MPG (MPEG-1/2).

Format MP4 to format, do którego bardzo często zapisywane są klipy z serwisów typu YouTube podczas ich pobierania na dysk komputera. Wykorzystywany on jest również przez dużą liczbę smartfonów podczas rejestrowania materiałów wideo, a także obsługuje go większość przenośnych odtwarzaczy multimedialnych. Pomimo, iż jest on niezwykle popularny to m.in. jego obróbka na komputerze może użytkownikowi przysporzyć wielu problemów, głównie wynikających z faktu braku wsparcia dla tego formatu ze strony oprogramowania do edycji wideo. Ich rozwiązaniem jest konwersja do bardziej popularnych i szerzej wykorzystywanych formatów.

Pazera Free MP4 to AVI to proste narzędzie, charakteryzujące się intuicyjnym interfejsem graficznym, dostępnym w polskiej wersji językowej. Umożliwia on konwertowanie wielu plików wideo jednocześnie z wykorzystaniem tych samych ustawień. Wśród nich znajdziemy m.in. możliwość konfiguracji kodeku audio\wideo, doboru wartości bitrate, częstotliwości próbkowania, ilość klatek na sekundę, opcje konwertowania dwukanałowego itp. Program potrafi przeprowadzać operacja konwersji bez kopiowania strumienia wideo. Co istotne, daje on możliwość zapisu zadeklarowanych do konwersji ustawień, a także ich wykorzystania w późniejszym czasie.

Uwaga!

  • Do pobrania dostępna jest również wersja portable, nie wymagająca instalacji w systemie i gotowa do użycia tuż po ściągnięciu.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.511 ocen
Twoja ocena
ProducentJacek Pazera
Liczba pobrań323 343
Data aktualizacji4 lis 2019
Rozmiar pliku12.28 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)