WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaPC Benchmark
PC Benchmark ikona

PC Benchmark1.1.3.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PC Benchmark to niewielki i bardzo prosty benchmark do testowania wydajności komputera. Pozwala on nie tyle oszacować aktualny poziom wydajności, co również wydajność możliwą do osiągnięcia po odpowiedniej optymalizacji komputera.

Narzędzie jest jednym z najprostszych tego typu narzędzi dostępnych na rynku. Jego obsługa ogranicza się jedynie do zainicjowania procesu analizy wydajności, która zajmuje około 2-3 minut. W tym czasie program bada szybkość komputera i na tej podstawie wyświetla informacje o poziomie jego wydajności.

Dodatkowo PC Benchmark dostarcza również dane o przypuszczalnej wydajności komputera po optymalizacji jego zawartości oraz ustawień. Niestety narzędzie nie daje możliwości przeprowadzenia tej operacji, użytkownik zmuszony jest do skorzystania z zewnętrznego oprogramowania.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.54 oceny
Twoja ocena
ProducentReviverSoft
Liczba pobrań17 660
Data aktualizacji20 sty 2022
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PC Benchmark ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)