WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPC Image Editor
PC Image Editor ikona

PC Image Editor8.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PC Image Editor to bezpłatny edytor graficzny przeznaczony do modyfikowania zdjęć cyfrowych zapisanych w różnych formatach.

PC Image Editor oferuje szeroki zakres przydatnych funkcji, które pozwolą zmodyfikować dowolny plik graficzny. Wśród nich znajdziemy między innymi opcje do ustawiania odpowiedniego poziomu jasności, kontrastu, saturacji, gammy, barwy oraz oświetlenia. Program posiada też inne niemniej przydatne opcje do zmiany kanału RGB oraz ustawiania zdjęcia w formie negatywu lub w odcieniach szarości.

Na szczególną uwagę zasługuje również narzędzie umożliwiające zmianę rozmiaru dowolnego zdjęcia. W tym celu możemy ręcznie wpisać wymagane parametry obrazu (wielkość i szerokość) lub skorzystać z gotowych profilów utworzonych przez producenta. Oprócz tego program umożliwia skanowanie i drukowanie, a także wielokrotne cofanie i wznawianie (undo/redo) wszystkich ostatnio wykonanych operacji na modyfikowanym zdjęciu.

Użytkownicy mogą stosować specjalne filtry i efekty, które służą do wyostrzania i rozmycia obrazu, dodawania efektu szumu czy tworzenia mozaiki i plakatowania wybranego zdjęcia. Przy użyciu dodatkowych narzędzi można też obracać grafikę w różnych kierunkach, odbijać go w pionie i poziomie oraz zniekształcać. PC Image Editor importuje oraz eksportuje pliki graficzne w formacie BMP, GIF, JPG, TIFF, PCX, TGA, WMF, EMF, RAS i PNG.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań8 526
Data aktualizacji22 paź 2021
Rozmiar pliku56.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
PC Image Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)