PC Speed ikona

PC Speed1.2.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PC Speed to narzędzie do testowania podzespołów bazowych znajdujących się w komputerze. Przy użyciu aplikacji możemy w prosty i szybki sposób sprawdzić i zmierzyć wydajność podstawowych elementów komputera, takich jak procesor, dysk twardy, karta graficzna czy pamięć operacyjna.

Program jest niezwykle szybki i co najważniejsze wygodny w obsłudze. Sam proces mierzenia wydajności całego komputera trwa zaledwie tylko kilka minut. Podczas testowania, przetwarzane są dane i różne operacje matematyczne, a także wykonywane operacje zapisu i odczytu danych na dysku twardym i pamięci operacyjnej. W przypadku testowania karty graficznej, wyświetlona zostanie specjalnie wygenerowana scena w 2D i 3D.

Po zakończeniu procesu testowania komputera, pojawi się końcowy wynik, który oblicza średnią na podstawie wszystkich wykonanych pomiarów – procesora, pamięci, karty graficznej, dysku twardego oraz systemu operacyjnego. Warto dodać, że nasze wyniki możemy również publikować na stronie producenta i porównywać je z tymi osiągniętymi przez innych użytkowników.

PC Speed posiada dodatkowy moduł diagnostyczny, za pomocą którego odczytamy najważniejsze informacje i parametry naszego komputera. Wśród dostępnych informacji znajdziemy między innymi nazwę i rodzaj systemu, model płyty głównej, liczbę rdzeni na procesorze i taktowanie CPU, pojemność wszystkich partycji na dysku twardych oraz pozostałe informacje o pamięci operacyjnej i wirtualnej.

Uwaga!

  • PC Speed dostępny jest w wersji demonstracyjnej i posiada ograniczoną funkcjonalność. Aby skorzystać ze wszystkich narzędzi programu, należy zarejestrować się z poziomu programu w celu uzyskania kodu seryjnego, który jest ważny przez 30 dni.
Udostępnij
PC Speed 1.2.0.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Liczba pobrań18 146
Data aktualizacji11 lis 2019
Rozmiar pliku8.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
PC Speed ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)