WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaPC Speed
PC Speed ikona

PC Speed1.2.0.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PC Speed to narzędzie do testowania podzespołów bazowych znajdujących się w komputerze. Przy użyciu aplikacji możemy w prosty i szybki sposób sprawdzić i zmierzyć wydajność podstawowych elementów komputera, takich jak procesor, dysk twardy, karta graficzna czy pamięć operacyjna.

Program jest niezwykle szybki i co najważniejsze wygodny w obsłudze. Sam proces mierzenia wydajności całego komputera trwa zaledwie tylko kilka minut. Podczas testowania, przetwarzane są dane i różne operacje matematyczne, a także wykonywane operacje zapisu i odczytu danych na dysku twardym i pamięci operacyjnej. W przypadku testowania karty graficznej, wyświetlona zostanie specjalnie wygenerowana scena w 2D i 3D.

Po zakończeniu procesu testowania komputera, pojawi się końcowy wynik, który oblicza średnią na podstawie wszystkich wykonanych pomiarów – procesora, pamięci, karty graficznej, dysku twardego oraz systemu operacyjnego. Warto dodać, że nasze wyniki możemy również publikować na stronie producenta i porównywać je z tymi osiągniętymi przez innych użytkowników.

PC Speed posiada dodatkowy moduł diagnostyczny, za pomocą którego odczytamy najważniejsze informacje i parametry naszego komputera. Wśród dostępnych informacji znajdziemy między innymi nazwę i rodzaj systemu, model płyty głównej, liczbę rdzeni na procesorze i taktowanie CPU, pojemność wszystkich partycji na dysku twardych oraz pozostałe informacje o pamięci operacyjnej i wirtualnej.

Uwaga!

  • PC Speed dostępny jest w wersji demonstracyjnej i posiada ograniczoną funkcjonalność. Aby skorzystać ze wszystkich narzędzi programu, należy zarejestrować się z poziomu programu w celu uzyskania kodu seryjnego, który jest ważny przez 30 dni.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań18 404
Data aktualizacji11 lis 2019
Rozmiar pliku8.42 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
PC Speed ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)