WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFPDF Anti-Copy
PDF Anti-Copy ikona

PDF Anti-Copy2.6.1.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PDF Anti-Copy to niewielki program pozwalający zabezpieczyć wybrane (lub wszystkie) strony dokumentu PDF przed kopiowaniem poprzez blokadę możliwości zaznaczania tekstu.

Aby tego dokonać, do programu trzeba zaimportować plik, który chcemy poddać edycji. Jego niewielki podgląd oraz spis kolejnych stron zostaną wyświetlone w oknie. Teraz wystarczy już tylko zaznaczyć te strony, na których chcemy zablokować możliwość zaznaczania, a co za tym idzie – późniejszego kopiowania. Przed zatwierdzeniem zmian mamy jeszcze możliwość ręcznego wskazania ścieżki, do której zapisany zostanie zmodyfikowany dokument.

Sam proces generowania nowego pliku zależny będzie przede wszystkim od liczby stron całego dokumentu. Testowy plik składający się z czterech stron tworzony był kilka sekund, zatem w przypadku naprawdę długich dokumentów warto zarezerwować na ten proces kilka chwil. Drobnym mankamentem aplikacji jest brak obsługi metody przeciągnij i upuść podczas importowania plików.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPDF Anti-Copy
Liczba pobrań2 486
Data aktualizacji21 wrz 2021
Rozmiar pliku14.74 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PDF Anti-Copy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)