PDF Editor ikona

PDF Editor5.5

WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFPDF Editor
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PDF Editor to edytor dokumentów PDF, który pełni ciekawą alternatywę dla m.in. popularnego Adobe Acrobata.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje niemal identyczne możliwości co wiele droższe odpowiedniki. Dzięki niej możliwe staje się skuteczne i co istotne, bardzo wygodne manipulowanie treścią wcześniej utworzonych PDF-ów. Oferowane funkcje i narzędzia pozwalają na dowolne modyfikowanie zawartości tekstu, zmienianie czcionek, ich rozmiaru czy manipulowanie elementami graficznymi oraz dodawanie komentarzy.

PDF Editor dysponuje możliwością konwersji obiektów tekstowych do wektorowych, dodawanie/usuwanie/dzielenie/łączenie stron, a także zmiana ich kolejności, eksportu stron do plików PNG, wklejania tekstu bezpośrednio z dowolnego programu, dodawania znaków wodnych i numerów stron, ustawiania poziomu kompresji dla elementów graficznych itd.

Udostępnij
PDF Editor 5.5wersja stabilna (32-bit)
PDF Editor 5.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań38 646
Data aktualizacji24 cze 2018
Rozmiar pliku8.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
PDF Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)