WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFPDF Editor
PDF Editor ikona

PDF Editor5.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PDF Editor to edytor dokumentów PDF, który pełni ciekawą alternatywę dla m.in. popularnego Adobe Acrobata.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i oferuje niemal identyczne możliwości co wiele droższe odpowiedniki. Dzięki niej możliwe staje się skuteczne i co istotne, bardzo wygodne manipulowanie treścią wcześniej utworzonych PDF-ów. Oferowane funkcje i narzędzia pozwalają na dowolne modyfikowanie zawartości tekstu, zmienianie czcionek, ich rozmiaru czy manipulowanie elementami graficznymi oraz dodawanie komentarzy.

PDF Editor dysponuje możliwością konwersji obiektów tekstowych do wektorowych, dodawanie/usuwanie/dzielenie/łączenie stron, a także zmiana ich kolejności, eksportu stron do plików PNG, wklejania tekstu bezpośrednio z dowolnego programu, dodawania znaków wodnych i numerów stron, ustawiania poziomu kompresji dla elementów graficznych itd.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.02 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań42 254
Data aktualizacji24 cze 2018
Rozmiar pliku8.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
PDF Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)