bEhYrTrF
PDF Forte ikona

PDF Forte3.1.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PDF Forte to darmowe narzędzie umożliwiające konwersję dokumentów utworzonych przy użyciu aplikacji Word, Excel, PowerPoint, a także Photoshop i AutoCAD do plików w formacie PDF.

bEhYrTrH

Aplikacja wyposażona została w prosty interfejs graficzny, charakteryzujący się nieskomplikowaną obsługą. Większość najistotniejszych opcji dostępna jest w głównym oknie programu, a sama konwersja plików do formatu PDF ogranicza się w zasadzie do wskazania formatu wejściowego, wczytania na listę składników i kliknięcia przycisku 'Convert'. PDF Forte daje możliwość konwersji zarówno pojedynczych plików, jak również całych ich zbiorów (np. plików graficznych).

Poza funkcjami opisanymi powyżej narzędzie wyposażone zostało w opcje dodawania do dokumentów dodatkowych informacji (np. o tytule, autorze, słowach kluczowych itp.), a także zabezpieczania dostępu do przekonwertowanych plików PDF hasłem.

PDF Forte wspiera konwersję plików w formatach DOCX, XLSX, PPTX, PNG, PSD oraz DWG. Przy jego użyciu utworzymy także z plików Word publikacje Epub dla czytników e-booków.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PDF Forte 3.1.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 336
Data aktualizacji28 mar 2019
Rozmiar pliku39.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PDF Forte ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEhYrTsm
bEhYrTsD