WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFPDF Link Editor
PDF Link Editor ikona

PDF Link Editor2.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PDF Link Editor to niewielka, ale bardzo przydatna aplikacja do edytowania hiperłączy umieszczonych w dokumentach PDF.

Użytkownicy, którzy mają na co dzień do czynienia z PDF-ami doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że modyfikowanie wielu odnośników zawartych w najpopularniejszych przeglądarkach dokumentów PDF (np. Adobe Acrobat Reader) nie jest szczególnie komfortowe. PDF Link Editor oferuje dostęp do szeregu rozmaitych funkcji pozwalających na łatwe i szybkie edytowanie, dodawanie, podmienianie, usuwanie i wyodrębnianie hiperłączy (pojedynczo lub w trybie wsadowym).

PDF Link Editor może pochwalić się nowoczesnym, a przy tym również intuicyjnym interfejsem, z którego opanowaniem poradzą sobie zarówno nowicjusze, jak i bardziej doświadczeni użytkownicy. Program jest kompatybilny ze wszystkimi dokumentami zapisanymi przez wspomnianego już Adobe Acrobat Readera.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 089
Data aktualizacji24 lip 2018
Rozmiar pliku25.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PDF Link Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)