bDZnHQPp
PDF Rotator ikona

PDF Rotator2.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PDF Rotator jest narzędziem dla systemów operacyjnych z rodziny Windows, służącym do trwałego obracania plików zapisanych w formacie PDF. Posiada szereg przydatnych funkcji i intuicyjny interfejs użytkownika.

bDZnHQPr

Korzystanie z programu PDF Rotator jest bezproblemowe. Wystarczy wybrać plik, określić sposób obrócenia dokumentu (lub jego fragmentu, wcześniej ustalając przedział stron), miejsce zapisu i kliknąć odpowiedni przycisk, by rozpocząć operację. Pliki zapisane w formacie PDF można obrócić o 90 zgodnie ze wskazówkami zegara lub w przeciwnym kierunku, a także o 180 stopni, gdy dokument wyświetlany jest do góry nogami.

PDF Rotator zawiera również opcję obracania zastrzeżonych plików oraz tryb wsadowy pozwalający na obracanie nawet ponad 1000 dokumentów jednocześnie. Co ciekawe, w przypadku obracania wielu plików, użytkownik nie musi śledzić postępów – może bowiem korzystać z opcji sygnału dźwiękowego, który poinformuje go, gdy proces zostanie pomyślnie przeprowadzony.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PDF Rotator 2.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.33 oceny
ProducentPDFRotator
Liczba pobrań8 651
Data aktualizacji11 mar 2019
Rozmiar pliku4.30 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
PDF Rotator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnHQPW
bDZnHQQn