PDF Sam3.3.5 Basic

WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFPDF Sam
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PDF Sam to podstawowa i bezpłatna edycja niewielkiego narzędzia do edycji dokumentów w formacie PDF. Dostępne z jego poziomu funkcje pozwalają m.in. na dzielenie i łączenie plików PDF, mieszanie, a także obracanie wybranych stron o zadany kąt.

Poszczególne operacje na dokumentach wykonywane są z poziomu odpowiednich zakładek, które prezentują zainstalowane w programie wtyczki. To dzięki nim łatwo i wygodnie podzielimy na części plik PDF (dostępne opcje to podział na pojedyncze strony, wyodrębnianie wybranych stron, podział ze względu na parzyste i nieparzyste strony oraz wskazany rozmiar), obrócimy wszystkie lub tylko wybrane strony o zadany kąt, zmienimy ich kolejność lub usuniemy z dokumentu niechciane pozycje. Gotowe projekty możemy zapisać do plików PDF w wersji 1.5, 1.6 albo 1.7, poddając je także kompresji. PDF Sam oferuje wbudowaną przeglądarkę PDF, umożliwiającą podgląd dokumentów bez konieczności ich zapisywania i wykorzystania w tym celu dodatkowego oprogramowania. Aplikacja potrafi pracować z dokumentami, do których dostęp zabezpieczony został hasłem.

Program napisany został w języku Java i uruchomiony może być na dowolnym komputerze z zainstalowanym środowiskiem uruchomieniowym Javy, tj. pracującym pod kontrolą systemów Windows, Linux lub Mac OS. Interfejs pomimo, iż prezentuje się nieco przestarzale to jest intuicyjny i prosty w obsłudze, oferując także wsparcie dla motywów graficznych. Niewielką wadą PDF Sam jest brak pełnego spolszczenia. Korzystając z narzędzia nie trudno jest trafić na dostępne w języku angielskim opcje, polecenia itp.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.814 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań164 320
Data aktualizacji22 lis 2017
Rozmiar pliku15.04 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)