PDFMate Free PDF Converter ikona

PDFMate Free PDF Converter1.9.0

WindowsBiuroKonwertery i generatory PDFPDFMate Free PDF Converter
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PDFMate Free PDF Converter to darmowy i godny uwagi konwerter dokumentów PDF do postaci plików ePub (dla e-czytników), TXT, JPG, HTML oraz SWF. Narzędzie umożliwia także zmianę ilości stron wyświetlanych na pojedynczym arkuszu w dokumencie PDF i zabezpieczanie hasłem dostępu do niego oraz takich operacji jak edycja, kopiowanie i drukowanie.

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, posiada prosty i przyjazny użytkownikowi interfejs graficzny, a także charakteryzuje się dużą szybkością działania. Jej obsługa ogranicza się jedynie do wczytania dokumentów PDF, które chcielibyśmy przekonwertować, wyboru formatu wyjściowego, wskazania lokalizacji, w której zapisany zostanie wyjściowe dane oraz opcjonalnie dostosowaniu kilku parametrów pracy.

W przypadku tych ostatnich dostępne opcje są różne w zależności od zadeklarowanego formatu wyjściowego. Możliwe jest np. zapisywanie każdej strony jako obrazek dla e-czytnika, tworzenie plików HTML z pominięciem grafiki i hiperłączy, wyodrębnianie z dokumentów PDF jedynie grafiki (z pominięciem tekstu) itp.

Udostępnij
PDFMate Free PDF Converter 1.9.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.38 ocen
Twoja ocena
ProducentPDFMate, Inc.
Liczba pobrań57 149
Data aktualizacji25 lis 2020
Rozmiar pliku71.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PDFMate Free PDF Converter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)