PearlMountain Image Resizer1.1.4

WindowsGrafikaAkcesoria graficznePearlMountain Image Resizer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PearlMountain Image Resizer Free to darmowe narzędzie do konwertowania, zmiany rozmiaru czy też nazwy plików graficznych.

Dzięki temu programowi nie będziemy musieli ręcznie wykonywać wyżej wymienionych operacji na pojedynczych obrazach, ale zaoszczędzimy czas, gdyż PearlMountain Image Resizer Free może działać w trybie wsadowym i podda edycji nawet setkę wskazanych przez nas fotografii czy innych plików. Obsługiwane formaty to przede wszystkim JPEG, BMP, TIFF, PGN, PSD, GIF, TGA oraz RAW.

Co ważne, PearlMountain Image Resizer Free nie wymaga żadnej wiedzy po stronie użytkownika. Nawet jeśli nie do końca wiemy, jaki format wyjściowy pliku jest nam potrzebny, możemy skorzystać z dostępnych szablonów. Pozwolą one przeprowadzić konwersję grafiki do pliku, który bez problemu uruchomimy na wskazanym urządzeniu (np. smartfonie z Androidem czy też konsoli PlayStation Portable).

PearlMountain Image Resizer Free okazuje się szczególnie przydatny wśród fotografów (zarówno amatorów, jak i profesjonalistów), którzy po sesji zdjęciowej muszą na przykład zmienić format poszczególnych obrazów na życzenie klienta. Takie pliki można bez problemu umieścić na pendrivie, wysłać e-mailem, udostępnić na Facebooku czy wydrukować.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPearlMountain
Liczba pobrań176
Data aktualizacji11 kwi 2018
Rozmiar pliku5.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)