WindowsInternet i komunikacjaKomunikatory internetowePeerio
Peerio ikona

Peerio3.7.5

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Peerio to komunikator internetowy z funkcją automatycznego szyfrowania end-to-end, który z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie w rozmaitych przedsiębiorstwach.

Po uruchomieniu Peerio należy stworzyć konto użytkownika, wpisując imię i nazwisko, nazwę użytkownika oraz adres e-mail (opcjonalnie można dodać zdjęcie). Przechodząc do kolejnego kroku rejestracji narzędzie wygeneruje skomplikowane hasło (ciąg 28 znaków!), które musimy zapisać na dysku twardym.

Za pomocą Peerio możemy stworzyć pokój, w którym będziemy rozmawiać z innymi osobami. Istnieje również opcja wysyłania bezpośrednich wiadomości do wskazanych użytkowników. Dzięki tym rozwiązaniom wykorzystamy opisywaną aplikację na przykład w trakcie pracy grupowej lub też kiedy będziemy chcieli przekazać informacje wybranemu pracownikowi.

Peerio zawiera ponadto opcję udostępniania plików, która może okazać się przydatna podczas tworzenia projektów w firmie. Aplikacja pozwala przechowywać dane o łącznym rozmiarze nieprzekraczającym 500 GB.

Uwaga!

  • Wersja bezpłatna kierowa jest do pojedynczych programistów, freelancerów i niewielkich zespołów. W pozostałych przypadkach należy wykupić abonament.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań85
Data aktualizacji2 paź 2018
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Peerio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)