Pekao S.A. zachęca do korzystania z Apple Pay. Bank rozdaje w zamian pieniądze

Pekao S.A. zachęca do korzystania z Apple Pay. Bank rozdaje w zamian pieniądze

Pekao S.A. zachęca do korzystania z Apple Pay
Pekao S.A. zachęca do korzystania z Apple Pay
15.10.2019 10:17

Bank Pekao S.A. przygotował miłą niespodziankę dla wszystkich zwolenników transakcji zbliżeniowych. Aby otrzymał premię w wysokości 20 złotych, należy spełnić trzy warunki: być klientem placówki, posiadać iPhone'a oraz nigdy wcześniej nie korzystać z usługi Apple Pay.

Transakcje zbliżeniowe w Polsce cieszą się ogromną popularnością. Płatności kartą i usługi takie jak jak BLIK, Google Pay i Apple Pay to nie tylko wygoda, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Nic więc dziwnego, że portfele z dużą ilością gotówki i ważnymi dokumentami zostawiają w domach.

Do płatności zbliżeniowych postanowił zachęcić także bank Pekao S.A. Placówka proponuje bonus w wysokości 20 złotych dla wszystkich posiadaczy iPhone’a, którzy przeprowadzą transakcję za pośrednictwem standardu płatności Apple’a. Promocja jest ograniczona czasowo i potrwa do końca października.

Co zrobić aby otrzymać bonus?

Żeby otrzymać 20 złotych trzeba być klientem Pekao S.A. i nie korzystać wcześniej z usługi Apple Pay. Konieczna będzie oczywiście aktywacja aplikacji na smartfonie oraz instalacja aplikacji PeoPay. Na koniec zostanie nam wykonanie przynajmniej jednej płatności za pomocą usługi Apple.

Ze szczegółami promocji można się zapoznać w regulaminie akcji "Płać z Apple Pay" dostępnym po zalogowaniu się w serwisie Pekao24. Bonus w postaci 20 zł będzie wypłacony na koniec miesiąca następującego po miesiącu, w którym dokonaliśmy transakcji.

Z usługi Apple Pay można korzystać na wszystkich iPhone'ach z Face ID i Touch ID z wyłączeniem modelu 5s.

[frame]Aplikację PeoPay można pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)