WindowsMultimediaTworzenie i edycja animacjiPencil2D
Pencil2D ikona

Pencil2D0.6.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pencil2D to darmowy program graficzny do tworzenia dwuwymiarowych animacji.

Choć na pierwszy rzut oka liczba opcji dostępnych w Pencil2D może okazać się niewystarczająca, w istocie znajdziemy tu wszystko, co pozwoli nam wykonać rysunek, a następnie odpowiednio go zaanimować. Twórcy Pencil2D niewątpliwie postawili na minimalizm, dzięki czemu interfejs jest wyjątkowo przejrzysty, a poszczególne funkcje dostępne na wyciągnięcie ręki.

Pencil2D oferuje możliwość płynnego przełączania się między grafiką rastrową, a wektorową, pozwalając na szkicowanie, a także przygotowywanie w pełni kolorowych rysunków za pomocą pędzli, ołówków czy długopisów, których grubość oraz barwę dostosujemy zaledwie jednym kliknięciem.

Swoje dzieła animujemy, umieszczając na osi czasu podobnie jak w edytorach materiałów wideo. Pencil2D pozwala nie tylko na dodawanie różnych efektów, ale także podkładu dźwiękowego. Sami możemy również określić płynność animacji, określając liczbę klatek na sekundę.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPencil2D Team
Liczba pobrań2 992
Data aktualizacji18 lut 2021
Rozmiar pliku52.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pencil2D ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)