WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPencilSheep
PencilSheep ikona

PencilSheep0.100.04 Beta

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PencilSheep to bardzo rozbudowany, a jednocześnie zupełnie darmowy edytor plików graficznych, który w przeciwieństwie do innych tego typu narzędzi całkowicie wykorzystuje GPU w trakcie pracy.

Opisywany program zawiera wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do edytowania zdjęć, obrazów czy też jakichkolwiek innych plików graficznych. PencilSheep oferuje możliwość pracy na warstwach, stosowania filtrów, korzystania z pędzla (np. w celu usunięcia niedoskonałości), a także pozwala na wielokrotne używanie funkcji "cofnij" i "powtórz", dzięki którym możemy testować rozmaite efekty graficzne wprowadzone na plikach.

PencilSheep zaprojektowano od podstaw pod kątem całkowitego wykorzystania procesora graficznego w trakcie edytowania obrazów i wprowadzania rozmaitych poprawek lub zmian. Stanowi to przeciwieństwo innych narzędzi graficznych, które albo jedynie częściowo, albo wcale nie robią użytku z GPU. Dzięki tej funkcji wykonywanie rozmaitych operacji przebiega szybciej niż w innych edytorach.

Wielu zaawansowanych użytkowników, poszukujących alternatywy dla komercyjnych programów graficznych, z pewnością ucieszy fakt, że PencilSheep obsługuje tablety graficzne, dające znacznie większe pole manewru podczas edycji zdjęć niż zwykła mysz komputerowa.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań854
Data aktualizacji2 lut 2017
Rozmiar pliku16.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PencilSheep ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)