bDZMcvdx
Penguin Proxy ikona

Penguin Proxy0.3.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Penguin Proxy to darmowy klient VPN wykorzystujący połączenia typu peer-to-peer.

bDZMcvdz

Dzięki temu programowi będziemy mogli zachować anonimowość podczas codziennego korzystania z sieci. Taka opcja może okazać się przydatna, gdy nie chcemy, by nasza aktywność w internecie była śledzona, a reklamy wyświetlane na poszczególnych stronach spersonalizowane w oparciu o historię przeglądania użytkownika.

Warto dodać, że Penguin Proxy działa na nieco innej zasadzie niż standardowe narzędzia tego typu. Owszem, aplikacja szyfruje ruch użytkownika w sieci, ale czyni to nie tylko przy użyciu serwerów producenta, ale także innych użytkowników Penguin Proxy. Może to wpływać zarówno na prędkość pobierania i wysyłania danych przez osobę korzystającą z opisywanego programu.

Należy również zaznaczyć, że program obsługuje tylko ruch HTTP (przeglądarka internetowa). Nie współpracuje natomiast z protokołami OpenVPN, SOCKS, Bittorrent i SMPTP.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Penguin Proxy 0.3.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Liczba pobrań464
Data aktualizacji18 kwi 2019
Rozmiar pliku68.67 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Penguin Proxy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZMcvee
bDZMcvev