WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćPhoto Slideshow Maker Free
Photo Slideshow Maker Free ikona

Photo Slideshow Maker Free5.57

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Photo Slideshow Maker Free to podstawowa, a przy tym bezpłatna wersja narzędzia do tworzenia pokazów slajdów ze zbioru zdjęć w technologii Flash. Charakteryzuje się ono wygodą i prostotą obsługi.

Program tuż po uruchomieniu oferuje użytkownikowi kreator projektu, za pośrednictwem którego sprawnie dodamy do pokazu slajdów wybrane fotografie, wskażemy motyw graficzny, ścieżkę dźwiękową i wygenerujemy wyjściowy plik z prezentacją. Możliwe jest także ręczne tworzenie poszczególnych slajdów, wybieranie efektów przejść, podstawowa obróbka grafiki, nakładanie na obraz napisów itp. Photo Slideshow Maker Free pozwala również wzbogacać projekt o cliparty, przycinać fotografię do wybranych rozmiarów, a także stosować na niej efekty graficzne poprawiające jej jakość.

Gotowe pokazy slajdów zapisane mogą być do postaci pliku SWF/HTML. Program daje również możliwość nagrania prezentacji na płytę CD/DVD, a także upload projektu do Go2Album i udostępnianie go na serwisach społecznościowych, za pośrednictwem poczty e-mail itp.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Twoja ocena
ProducentAnvSoft, Inc.
Liczba pobrań7 898
Data aktualizacji23 maj 2013
Rozmiar pliku36.25 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Photo Slideshow Maker Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)