WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPhotoEQ

PhotoEQ10.6.4

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PhotoEQ to bardzo proste w użyciu i rozbudowane narzędzie do profesjonalnego edytowania i korygowania zdjęć.

Program oferuje możliwość automatycznej poprawy kolorów, natężenia barw oraz zmianę kontrastu za pomocą jednego kliknięcia. Inteligentny system odpowiedzialny za wykonywanie tych operacji pozwala zaoszczędzić sporo czasu po stronie użytkownika. Dzięki funkcji pracy na warstwach, można dowolnie korygować poszczególne fragmenty edytowanego zdjęcia.

PhotoEQ zawiera opcję pracy w trybie wsadowym, który pozwala na zastosowanie tych samych efektów we wszystkich zdjęciach. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by niektóre efekty czy poprawki nie zostały wprowadzone na wybranych obrazach. Dostępny jest wariant korzystania z automatycznych ustawień, jak i funkcja edytowania zdjęć ręcznie.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez PhotoEQ znajdziemy: JPEG ,JPEG2000, TIFF, PSD, PNG, BMP,PGM, PPM i JPEG XR, a także formaty RAW: dng, .crw, .cr2, .mrw, .nef, .raf, .orf, .pef, .srf, .arw. Projekty można zapisywać do JPEG, TIFF, PNG, BMP i PSD.

PhotoEQ idealnie nadaje się dla użytkowników domowych. Łatwy w obsłudze i czytelny interfejs znajdujący się w prawej części ekranu (pozostałą zajmuje okno edycji) zawiera wszystkie niezbędne funkcje pozwalającej na korygowanie zdjęć.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSoftColor Oy
Liczba pobrań182
Data aktualizacji3 gru 2020
Rozmiar pliku25.69 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)