PhotoImp ikona

PhotoImp2.2

WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćPhotoImp
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhotoImp to nieskomplikowane narzędzie graficzne, służące do importu zdjęć z aparatów cyfrowych oraz kart pamięci, umożliwiające także katalogowanie fotografii, ich obróbkę oraz konwersję pomiędzy różnymi formatami.

Aplikacja kierowana jest raczej do amatorów fotografii cyfrowej, którzy poszukują prostego w obsłudze narzędzia do kompleksowego zarządzania swoimi zdjęciami. Oferuje ona funkcje i narzędzia, pozwalające na sprawne importowanie grafiki z różnych źródeł, jej katalogowanie oraz prostą obróbkę i konwersję pomiędzy powszechnie spotykanymi formatami. PhotoImp poszczycić się może całkiem sprawną obsługą plików RAW tworzonych przez profesjonalne aparaty takich marek jak Canon, Nikon, Samsung, Sony i wielu innych.

Po podłączeniu do komputera aparatu lub karty pamięci narzędzie potrafi automatycznie zaimportować wszystkie wykryte zdjęcia, umieszczając je w katalogu, którego nazwa to data wykonania fotografii. Opcjonalnie możliwe jest również oczyszczanie nośnika ze skopiowanych już obrazów. Po zaimportowaniu PhotoImp daje użytkownikowi możliwość wygodnej organizacji zdjęć, jak również ich obróbki. Wśród dostępnych opcji edycji znajdziemy takie, które umożliwią manipulowanie wartościami jasności, kontrastu, saturacji, temperatury barw, nasycenia itp.

Kolejne z dostępnych narzędzi służą już do eksportu i konwersji zdjęć do formatów JPEG, GIF, PNG, TIFF oraz PSD. Na tym etapie możliwa jest również zmiana rozmiaru fotografii i jej jakości, a także nakładanie na obraz znaków wodnych, zabezpieczających zdjęcia przed przywłaszczeniem przez osoby trzecie.

Uwaga!

  • Wersja testowa programu PhotoImp pozwala na 20-krotny import zdjęć.
Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań2 156
Data aktualizacji21 kwi 2016
Rozmiar pliku4.64 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PhotoImp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)