WindowsGrafikaAkcesoria graficznePhotolemur

Photolemur3.1.1.0.2443

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Photolemur najprościej można określić mianem edytora zdjęć. Mimo wszystko narzędzie znacznie różni się od tradycyjnych programów tego typu.

Po uruchomieniu aplikacji Photolemur użytkownik musi wybrać jedną z posiadanych przez siebie fotografii lub wczytać przykładowe zdjęcie udostępnione przez producenta. Następnie wystarczy poczekać kilka sekund, w trakcie których nastąpi automatyczne udoskonalenie obrazu. I na tym praktycznie kończy się cała funkcjonalność opisywanego narzędzia. Jeśli nie jesteśmy zadowoleni z wprowadzonych zmian, możemy skorzystać ze specjalnego suwaka, by zmodyfikować jasność czy też natężenie kolorów.

Photolemur to aplikacja, którą warto się zainteresować, gdyż różnica między tym samym zdjęciem przed, a po edycji, jest zauważalna gołym okiem. Poprawioną fotografię możemy zapisać na dysku lub udostępnić w internecie za pośrednictwem najpopularniejszych serwisów społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPhotolemur
Liczba pobrań2 538
Data aktualizacji22 lut 2021
Rozmiar pliku246.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)