AndroidEdukacja i naukaMatematyka, statystyka i informatykaPhotoMath
PhotoMath ikona

PhotoMath8.35.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhotoMath to aplikacja, która wykorzystując aparat w naszym urządzeniu pomaga w rozwiązywaniu wybranych zadań z matematyki. Wystarczy nakierować na nie telefon, aby po chwili ujrzeć rozwiązanie .

Działanie aplikacji jest bardzo proste. Mechanizm działa sprawnie, jest jednak bardzo ograniczony. Po pierwsze współpracuje tylko z tekstem drukowanym, jeżeli zapisaliśmy zadanie ręcznie PhotoMath nie poradzi sobie z jego interpretacją. Program miewa problemy nawet ze skanowaniem tekstu z książki. Potrzebne jest dobre światło i aparat, który sobie poradzi z ustawieniem ostrości.

Kolejne ograniczenie dotyczy wspieranych działań. Za pomocą PhotoMath obliczymy zadania arytmetyczne, potęgi i pierwiastki czy też ułamki. Możemy zapomnieć o trygonometrii i bardziej złożonych równaniach. Autor pomyślał również o osobach, które za pomocą programu chcą lepiej zrozumieć matematykę. Aplikacja pozwala prześledzić etapy obliczania, dzięki czemu wiemy skąd wziął się wynik.

Dokładniej w możliwości i zasady działania programu wprowadza nas przewodnik, jest dostępny z poziomu opcji. Warto tam zajrzeć, aby móc lepiej wykorzystać PhotoMath. Zaletą programu jest też przejrzysty interfejs oraz darmowa dystrybucja.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPhotoPay
Liczba pobrań2 326
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
PhotoMath ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)