bDUancaJ
PhotoMath ikona

PhotoMath

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhotoMath ma nam pomóc w rozwiązywaniu zadań matematycznych. Wykorzystując aparat pozwala na żywo zeskanować zadanie i przedstawić jego wynik na ekranie telefonu.

bDUancaL

Działanie aplikacji jest bardzo proste. Ogranicza się do nakierowania wyświetlanej na ekranie ramki na wybrany wzór/zadanie. Po chwili ujrzymy wynik końcowy. Mechanizm działa sprawnie, jest jednak bardzo ograniczony. Po pierwsze współpracuje tylko z tekstem drukowanym, jeżeli zapisaliśmy zadanie ręcznie PhotoMath nie poradzi sobie z jego interpretacją. Program miewa problemy nawet ze skanowaniem tekstu z książki. Potrzebne jest dobre światło i aparat, który sobie poradzi z ustawieniem ostrości.

Kolejne ograniczenie dotyczy wspieranych działań. Za pomocą PhotoMath obliczymy zadania arytmetyczne, potęgi i pierwiastki czy też ułamki. Możemy zapomnieć o trygonometrii i bardziej złożonych równaniach. Autor pomyślał również o osobach, które za pomocą programu chcą lepiej zrozumieć matematykę. Aplikacja pozwala prześledzić etapy obliczania, dzięki czemu wiemy skąd wziął się wynik.

Dokładniej w możliwości i zasady działania programu wprowadza nas przewodnik, jest dostępny z poziomu opcji. Warto tam zajrzeć, aby móc lepiej wykorzystać PhotoMath. Zaletą programu jest też interfejs, przejrzysty i dobrze wpisujący się w style iOS 7 i 8.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentPhotoPay
Liczba pobrań199
Data aktualizacji3 kwi 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
PhotoMath ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUancbq
bDUancbH