Photomatix Pro 5.1 ze specjalnymi ustawieniami dla architektury

Photomatix Pro 5.1 ze specjalnymi ustawieniami dla architektury

Photomatix Pro 5.1 ze specjalnymi ustawieniami dla architektury
08.09.2015 15:20

W naszej bazie programów znajdziecie już wersję 5.1 programu Photomatix Pro, przeznaczonego do składania obrazów HDR, dostępnego dla systemów Windows, OS X i jako wtyczka do programu Adobe Lightroom.

W wersji 5.1 programu dodana została możliwość otwierania RAW-ów z najnowszych aparatów fotograficznych, jak Nikon D7200, Canon G7X, EOS M3 i 750D/760D (T6i/T6s). Ponadto w tej wersji programu można dodawać ustawienia predefiniowane jako ulubione, klikając „gwiazdkę” koło miniatury. Można oczywiście przełączyć widok listy tak, aby widoczne były tylko ulubione ustawienia.

Obraz

Ponadto dedykowany architekturze mechanizm Fusion/Real-Estate został nazwany Fusion/Interior i zyskał ustawienia jasności. Pojawiła się także specjalna kategoria ustawień dla zdjęć architektury. Po zapisaniu zdjęcia nazwa wykorzystanej metody składania zostanie dopisana do nazwy pliku, co można oczywiście zmienić w ustawieniach.

Obraz

Przy przetwarzaniu wsadowym można skorzystać z podstawowego mechanizmu automatycznego usuwania śladów po poruszających się obiektach.

Wersje demonstracyjną programu Photomatix Pro, która zostawia znak wodny na obrazach, można pobrać z naszej bazy programów dla systemów OS X i Windows.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)