WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPhotoWorks
PhotoWorks ikona

PhotoWorks15.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PhotoWorks to wszechstronny program do obróbki zdjęć na komputer, który oferuje wiele funkcji i jest łatwy w użyciu nawet dla osób, które nie posiadają jeszcze doświadczenia z tego typu oprogramowaniem. Zaawansowane algorytmy PhotoWorks umożliwiają automatyczne ulepszanie i poprawianie zdjęć.

Ten profesjonalny edytor zdjęć posiada wiele narzędzi, dzięki którym użytkownik dostosuje balans kolorów, zretuszuje zdjęcia portretowe i poprawi perspektywę fotografii. Dostępny jest także zestaw pędzli o różnym zastosowaniu. Można ich użyć do korekty niedoskonałości skóry i na przykład wygładzić zmarszczki, ale też całkowicie usunąć wybrane obiekty ze zdjęcia.

PhotoWorks to prosty edytor zdjęć, który pomaga eksperymentować z użyciem kolorów, zmienić tło zdjęcia, nałożyć stylowe efekty i dodać napisy. To tylko niektóre z funkcji, które można znaleźć w PhotoWorks – dostępnym za darmo w wersji próbnej edytorze zdjęć na komputer, teraz do pobrania także w języku polskim.

Kilka kliknięć w programie wystarczy, żeby zmienić zupełnie niewyróżniające się zdjęcie w fotografię, która wzbudzi zachwyt!

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPHOTOWORKS
Liczba pobrań3 027
Data aktualizacji5 lip 2022
Rozmiar pliku21.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PhotoWorks ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)