WindowsProgramowanieTworzenie stron i aplikacji internetowychPHPEdit

PHPEdit5.0.0.12872

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PHPEdit jest jedną z ciekawszych propozycji dla osób tworzących strony w PHP. Środowisko zostało dostosowane do najnowszych wersji systemu Windows. W przeciwieństwie do konkurencji, PHPEdit posiada interfejs oparty o wstążkę znaną z pakietu Microsoft Office 2010. Od wersji 4.0 program oferuje wsparcie podpowiadania składni PHP 5.3, posiada wsparcie dla debugowania przy pomocy rozszerzenia Xdebug, obsługę systemów kontroli wersji SVN i CVS. Program posiada obsługę dokumentacji w formacie PHPDoc, wykorzystywaną podczas podpowiadania składni.Program potrafi wygenerować kod na podstawie szablonów, dla przykładu można przy pomocy kilku kliknięć wygenerować metody getterów i setterów. Przy pomocy PHPEdit można skonfigurować automatycznie tworzenie kopii zapasowych. Projekt można powiązać z kontami FTP i SFTP oraz bazami danych MySQL, Oracle, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, Firebird czy SQLite. Z poziomu PHPEdit możemy tworzyć nowe obiekty, tworzyć i wysyłać zapytania do baz danych.

PHPEdit oferuje wsparcie dla popularnych frameworków PHP: Symfony oraz Prado a także dla systemu zarządzania treścią ezPublish. Przy tworzeniu projektu użytkownikowi oddane zostaną kreatory, które skonfigurują środowisko aplikacji. Po skonfigurowaniu projektu pojawiają się specyficzne dla danego projektu polecenia, które dotychczas programista musiał wykonywać z linii poleceń. Unikalną funkcją jest możliwość rozszerzania możliwości programu przy pomocy wtyczek, które można napisać w języku PHP.

Uwaga!

Wersja testowa wygasa po 30 dniach od daty instalacji. Wersja bezpłatna może być wykorzystywana wyłącznie w celach niekomercyjnych. Bez względu na wersję wymagana jest rejestracja.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.310 ocen
Twoja ocena
ProducentWaterproof
Liczba pobrań10 051
Data aktualizacji24 paź 2012
Rozmiar pliku29.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)