WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówPicoTorrent
PicoTorrent ikona

PicoTorrent0.25.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PicoTorrent to narzędzie przeznaczone do bezpośredniej wymiany plików przy użyciu protokołu BitTorrent, które kierowane jest do użytkowników ceniących proste i wygodne rozwiązania.

Decydując się na korzystanie z tego programu próżno w nim szukać zaawansowanych opcji i wodotrysków. Kierowany on jest do mniej wymagających odbiorców, którzy ponad duże możliwości oczekują niezawodności oraz znikomego zapotrzebowania na zasoby systemowe. PicoTorrent umożliwia m.in. wygodne pobieranie danych, ściąganie wielu plików jednocześnie, wstrzymywanie i wznawianie pobierania czy też limitowanie transferu przychodzącego i wychodzącego.

PicoTorrent udostępniony został w standardowej formie oraz edycji przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
Twoja ocena
ProducentPicoTorrent
Liczba pobrań1 425
Data aktualizacji30 sie 2021
Rozmiar pliku5.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PicoTorrent ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)