PicoTorrent ikona

PicoTorrent0.25.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PicoTorrent to narzędzie przeznaczone do bezpośredniej wymiany plików przy użyciu protokołu BitTorrent, które kierowane jest do użytkowników ceniących proste i wygodne rozwiązania.

Decydując się na korzystanie z tego programu próżno w nim szukać zaawansowanych opcji i wodotrysków. Kierowany on jest do mniej wymagających odbiorców, którzy ponad duże możliwości oczekują niezawodności oraz znikomego zapotrzebowania na zasoby systemowe. PicoTorrent umożliwia m.in. wygodne pobieranie danych, ściąganie wielu plików jednocześnie, wstrzymywanie i wznawianie pobierania czy też limitowanie transferu przychodzącego i wychodzącego.

PicoTorrent udostępniony został w standardowej formie oraz edycji przenośnej (portable), która nie wymaga instalacji i gotowa jest do użycia tuż po pobraniu.

Udostępnij
PicoTorrent 0.25.0wersja stabilna (32-bit)
PicoTorrent 0.25.0wersja stabilna (64-bit)
PicoTorrentwersja portable (32-bit)
PicoTorrentwersja portable (64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.33 oceny
ProducentPicoTorrent
Liczba pobrań1 015
Data aktualizacji30 sie 2021
Rozmiar pliku5.13 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PicoTorrent ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)