bDYxgPgB
PicsArt ikona

PicsArt9.2.0.0

Pobierz program
z Microsoft Store
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PicsArt to bardzo rozbudowany edytor zdjęć, który oferuje nie tylko mnóstwo rozmaitych opcji, ale pozwala także nawiązywać kontakty z członkami społeczności.

bDYxgPgD

Poza tak standardowymi możliwościami, jak kadrowanie, obcinanie czy klonowanie posiadanych zdjęć, PicsArt świetnie radzi sobie również z edytowanie warstw, uwydatnianiem obrazu, a także pozwala na tworzenie kolaży, przeprowadzanie cyfrowej obróbki zdjęć, dodawanie rysunków. Za pomocą tego narzędzia przygotujemy również memy.

PicsArt zawiera w sumie ponad 1000 różnorodnych funkcji skierowanych zarówno do osób, które chcą nadać humorystyczny akcent swoim obrazom, jak i użytkowników preferujących zgoła odmienne podejście do edycji posiadanych fotografii. Możliwe jest dodawanie napisów, naklejek, klipartów, ramek, łączenie wybranych obrazów w jedną całość i wiele, wiele innych możliwości, które pozwalają na stworzenie unikatowej grafiki.

Przed uruchomieniem PicsArt musimy bowiem utworzyć nowe konto lub zalogować się do swojego profilu na Facebooku, konta Microsoft lub Google+. Program oferuje możliwość udostępniania swoich dzieł innym użytkownikom.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentPicsArt, Inc.
Liczba pobrań4 922
Data aktualizacji17 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
PicsArt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYxgPhi
bDYxgPhz