Pierwszy dzień CeBITu za nami, jutro kontynuujemy relację

Pierwszy dzień CeBITu za nami, jutro kontynuujemy relację

Redakcja
06.03.2012 18:12

Hale CeBITu są już zamknięte dla odwiedzających, za nami więc pierwszy dzień targów w Hanowerze. Przypominamy, że nasza redakcja jest obecna na tych największych targach technologicznych w Europie i na bieżąco dostarczamy Wam zdjęcia oraz wideo na specjalnym, cebitowym blogu.

Pierwszy dzień zawsze charakteryzuje się sporą dynamiką, bo zarówno wystawcy, jak i uczestnicy targów mają jeszcze spore zapasy sił. Nie inaczej było dzisiaj, choć — co ciekawe — niektóre stoiska targowe były zajmowane przez firmy dopiero w ostatniej chwili, już po oficjalnym otwarciu bram dla zwiedzających. Z godziny na godzinę przybywało osób żądnych technologicznych nowinek. CeBIT to jednak impreza, na którą zdecydowanie warto poświęcić więcej niż jeden dzień. Jeśli chcemy zwiedzić wszystkie hale, których jest tu aż kilkanaście, będziemy potrzebować prawdopodobnie wszystkich pięciu dni. Tyle czasu potrzeba, by nie ograniczać się tylko do kilku najważniejszych hal i stoisk największych firm technologicznych, ale także przyjrzeć się mniej znanym wystawcom, zwłaszcza z Dalekiego Wschodu, czy na przykład przejść się po części przeznaczonej dla wystawców z sektora rządowego.

CeBIT 2012 kończy się 10 marca. Jeśli nie ma Was w Hanowerze i nie możecie już pojawić się na targach, zapraszamy do śledzenia i komentowania informacji na naszym specjalnym blogu www.dobreprogramy.pl/CeBIT. Dzisiaj kończymy już relację, ale jutro wracamy na targi i od rana wznawiamy publikację kolejnych materiałów wideo oraz zdjęć.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)