bDUrPJKJ
Pile ikona

Pile0.3.2

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Pile to przykład genialnej w swojej prostocie, darmowej aplikacji do zarządzania obowiązkami, zadaniami czy projektami do realizacji.

bDUrPJKL

Daje ona możliwość organizowania zadań dla więcej niż jednej osoby lub obsługi prac nad wieloma różnymi projektami. Z powodzeniem wykorzystana ona może być zarówno jako organizer osobisty, ale również program wspomagający pracę programisty czy twórcy stron internetowych.

Pile powala w niezwykle wygodny sposób zapisywać notatki z cennymi informacjami i tworzyć listy zadań (TODO) do wykonania. Ponadto, co raczej niespotykane u konkurencji, w obrębie aplikacji metodą "przeciągnij-i-upuść" możliwe jest tworzenie skrótów do istotnych dokumentów PDF, plików tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych itd., z którymi chcielibyśmy się zapoznać w późniejszym czasie.

Program stworzony został w oparciu o technologię Electron i dostępny jest dla platformy Windows, Linux oraz Mac OS.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Pile 0.3.2wersja stabilna (32-bit)
Pilewersja portable
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
ProducentFing
Liczba pobrań534
Data aktualizacji12 cze 2020
Rozmiar pliku43.17 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUrPJLq
bDUrPJLH