WindowsDomOrganizery osobistePile
Pile ikona

Pile0.3.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Pile to przykład genialnej w swojej prostocie, darmowej aplikacji do zarządzania obowiązkami, zadaniami czy projektami do realizacji.

Daje ona możliwość organizowania zadań dla więcej niż jednej osoby lub obsługi prac nad wieloma różnymi projektami. Z powodzeniem wykorzystana ona może być zarówno jako organizer osobisty, ale również program wspomagający pracę programisty czy twórcy stron internetowych.

Pile powala w niezwykle wygodny sposób zapisywać notatki z cennymi informacjami i tworzyć listy zadań (TODO) do wykonania. Ponadto, co raczej niespotykane u konkurencji, w obrębie aplikacji metodą "przeciągnij-i-upuść" możliwe jest tworzenie skrótów do istotnych dokumentów PDF, plików tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych itd., z którymi chcielibyśmy się zapoznać w późniejszym czasie.

Program stworzony został w oparciu o technologię Electron i dostępny jest dla platformy Windows, Linux oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentFing
Liczba pobrań599
Data aktualizacji12 cze 2020
Rozmiar pliku44.21 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)