MacOSDomOrganizery osobistePile

Pile0.2.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pile to przykład genialnej w swojej prostocie, darmowej aplikacji do zarządzania obowiązkami, zadaniami czy projektami do realizacji.

Daje ona możliwość organizowania zadań dla więcej niż jednej osoby lub obsługi prac nad wieloma różnymi projektami. Z powodzeniem wykorzystana ona może być zarówno jako organizer osobisty, ale również program wspomagający pracę programisty czy twórcy stron internetowych.

Pile powala w niezwykle wygodny sposób zapisywać notatki z cennymi informacjami i tworzyć listy zadań (TODO) do wykonania. Ponadto, co raczej niespotykane u konkurencji, w obrębie aplikacji metodą "przeciągnij-i-upuść" możliwe jest tworzenie skrótów do istotnych dokumentów PDF, plików tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych itd., z którymi chcielibyśmy się zapoznać w późniejszym czasie.

Program stworzony został w oparciu o technologię Electron i dostępny jest dla platformy Windows, Linux oraz Mac OS.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentFing
Liczba pobrań62
Data aktualizacji23 mar 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)