iOSMultimediaMontaż wideoPinnacle Studio
Pinnacle Studio ikona

Pinnacle Studioversion 5.6.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pinnacle Studio to mobilna wersja zaawansowanego narzędzia do edycji i montażu materiałów wideo. Za jego pomocą z poziomu naszego urządzenia z iOS w prosty sposób zmontujemy materiał wideo w oparciu o zgromadzone filmy, muzykę i zdjęcia.

Materiały możemy czerpać z pamięci urządzenia oraz kilku popularnych chmur w tym takich jak: OneDrive, Box, Vimeo, Dropbox, Google Drive. Możemy również aktywować aparat z poziomu programu. W tego typu narzędziach ważną rolę odgrywa interfejs. Trzeba przyznać, iż Pinnacle Studio bardzo dobrze rozwiązło kwestię sterowania za pomocą naszych palców. Choć wersja mobilna nie zapewni takiego komfortu jak przy korzystaniu z klawiatury i myszki, to jednak pozwala na wygodne tworzenie materiałów od początku do końca.

Zakres możliwości aplikacji jest spory. Materiały wideo możemy zwalniać i przyśpieszać, dodawać warstwy, efekty 3D, tekst, czy też korzystać z opcji obraz w obrazie. Znajdziemy tu także zestaw narzędzi do tworzenia podkładu muzycznego. Efekt naszej pracy możemy zapisać w pamięci urządzeni, bądź też w prosty sposób udostępnić innym.

Wśród wad programu należy wspomnieć o braku wersji uniwersalne. Posiadając iPada i iPhone'a za obie aplikacje musimy zapłacić oddzielnie, a ceny nie należą do niskich. Dodatkowo płacąc za program nie otrzymujemy dostępu do wszystkich opcji. W aplikacji znajdziemy sporo modułów, dostępnych za pomocą mikropłatności.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań324
Data aktualizacji7 paź 2016
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Pinnacle Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)