Pinnacle Studio 21 po polsku, z prostszym interfejsem i napisami 3D

Pinnacle Studio 21 po polsku, z prostszym interfejsem i napisami 3D18.09.2017 13:40
Pinnacle Studio 21 po polsku, z prostszym interfejsem i napisami 3D

Niedrogi program do montażu filmów, Pinnacle Studio, został wydany w wersji 21, a teraz jest dostępny także po polsku. Przetłumaczone zostały wszystkie odmiany programu, od podstawowej po najbardziej rozbudowaną Ultimate.

We wszystkich wersjach Pinnacle Studio można skorzystać z nowego, wygodniejszego interfejsu programu, który w założeniach ma eksponować często używane narzędzia. Nowością jest także z możliwości podzielenia kadru filmu między różne ujęcia, korzystając z praktycznie dowolnych kształtów i proporcji. Narzędzie to jest bardzo elastyczne i daje szerokie możliwości montowania ujęć z kilku źródeł, z ramkami lub bez.

Getting Started in Pinnacle Studio 21

We wszystkich trzech odmianach programu znalazł się także nowy edytor tekstu 3D, pozwalający na zabawę z trójwymiarowymi napisami. W programie znajdziemy kilka ciekawych szablonów, ale można też tworzyć własne, korzystając z obecnych w systemie fontów, wbudowanej galerii materiałów, tekstur i animacji. W jednym obiekcie można oczywiście umieścić kilka niezależnych napisów.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dodatkowo w bardziej rozbudowanych wersjach Plus i Ultimate programu znalazł się system korekcji niekształceń geometrycznych, charakterystycznych dla szerokokątnych obiektywów. Dla wielu popularnych modeli dostępne są profile korekcji, można też sterować parametrami zniekształceń ręcznie.

350204512562603969

Pozostałe nowości znalazły się tylko w wersji Ultimate programu. W najdroższym wydaniu znajdziemy artystyczne efekty malarskie, które można nakładać na filmy, poprawioną edycję filmów sferycznych z obsługą najnowszych kamer oraz bardzo interesujące, płynne przejścia, dzięki którym oglądający film mogą w ogóle nie zauważać cięć.

Programy Pinnacle Studio 21 Ultimate, Pinnacle Studio 21 Plus oraz Pinnacle Studio 21 są dostępne także w języku polskim. Sugerowana cena detaliczna wersji Pinnacle Studio 21 Ultimate wynosi 550 zł, Pinnacle Studio 21 Plus 425 zł, a Pinnacle Studio 21 255 zł. Dostępne są też tańsze uaktualnienia.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)