Pinnacle Studio 24 Ultimate

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pinnacle Studio Ultimate to aplikacja przeznaczona do szybkiego tworzenia filmów wideo z imprez rodzinnych, wakacji, wycieczek itp. Obsługa programu jest bardzo prosta.

Do najważniejszych funkcji edytora zaliczyć należy przede wszystkim szybkość działania, łatwość obsługi dzięki funkcji przeciągania i upuszczania klipów, zdjęć, tytułów, efektów i muzyki na linię czasu, podgląd przygotowywanego filmu w czasie rzeczywistym za pomocą okna odtwarzacza lub w trybie pełnoekranowym, funkcję automatycznego tworzenia muzyki do długości filmu oraz bazę ponad 2000 2D/3D efektów, przejść i innych materiałów, w tym profesjonalnych efektów firmy Red Giant stosowanych w wielu kasowych produkcjach hollywoodzkich (m. in. Star Wars, Piraci z Karaibów, Avatar).

Do aplikacji Pinnacle Studio Ultimate producent dołączył pakiety efektów Hollywood FX Volumes 1–3, Creative Pack Vol. 1 oraz Pinnacle Premium Pack Vol. 2 poszerzające możliwości edytora. Oferują one m. in. kilkadziesiąt szablonów menu DVD, tytułów, efektów dźwiękowych z takimi tematami jak niemowlęta, dzieci, zima, sport, wesela, podróże i znacznie więcej.

Pinnacle Studio Ultimate obsługuje wszystkie wiodące formaty wideo w tym AVCHD, AVCHD Lite, BD Blu-ray, DV, HDV, AVI, MPEG-1, MPEG-2, DivX, MPEG-4, 3GP (MPEG-4, H.263), WMV, QuickTime (DV, MJPEG, MPEG-4, H.264) czy DivX Plus MKV, pliki graficzne w tym BMP, GIF, JPG, PCX, PSD, TGA, TIF, WMF, PNG, J2K oraz najpopularniejsze formaty audio MP3, MPA, M4A, WAV, AC3 i WMA.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

dużo funkcji
strata czasu i nerwów zanim zacznie działać
ocena użytkownika
28.12.2016 18:43 • Recenzja do wersji 20 Ultimate

Muszę uzupełnić wczorajszą recenzję. Program ruszył po ręcznym zainstalowaniu Directx znajdującego się nawet na płytce z programem, ale aby się o tym dowiedzieć trzeba było przeszukać fora. Szkoda, że nie ma o tym słowa w podręczniku.

BRAK - skoro nie działa nie można stwierdzić żadnych
nie działa
ocena użytkownika
27.12.2016 21:56 • Recenzja do wersji 20 Ultimate

Program nie działa - nie rusza nic, nie ma podglądu nawet filmów demonstracyjnych. Na dodanej aplikacji Pinnacle MyDVD - która też nie działa - pojawia się błąd 8007007e. Komputer to nie liczydło - jak ktoś tam napisał - Asus z procesorem i7, z pewnością spełnia wymagania sprzętowe programu. Program zainstalował się bez problemu, otwiera się szybko, nie informuje o błędach. Nic tylko do kosza. NIE KUPUJCIE TEGO PROGRAMU.